Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter

Wypożyczalnia autobusów oraz przewóz osóbSerdecznie witamy na stronie naszego przedsiębiorstwa EkoBus, którego siedziba znajduje się w Płocku.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług związanych z przewozem osób, wypożyczaniem oraz wynajmem autokarów, busów i samochodów. Proponowany przez nas transport zapewnia Państwu komfortowe podróże nie tylko na obszarze Polski, ale także całej Unii Europejskiej.

Zatrudniamy doświadczonych i życzliwych kierowców, którzy są przeszkoleni według wymogów dotyczących transportu osób. Każdy z naszych pracowników posiada wysokie kwalifikacje zawodowe oraz nienaganną kulturę osobistą.

Wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność najwyższego poziomu usług i dojazdu w wyznaczone miejsce na czas. Dokładamy starań, aby nawet najdalsza podróż przebiegała bezpiecznie i spokojnie.

Dysponujemy licencją krajową i zagraniczną na przewóz osób. Proponujemy przewozy krajowe i międzynarodowe grup zorganizowanych. Wynajmujemy autobusy dla firm i busy do ślubu oraz na inne przejazdy okolicznościowe. Nasza flota to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne pojazdy.

Każdemu z klientów staramy się indywidualnie doradzić najwygodniejsze rozwiązanie, które jest jednocześnie korzystne pod względem ekonomicznym. Zajmujemy się obsługą klientów z Płocka i okolic.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.